Sportowe buty do sukienki? Oczywiście, że tak!

Sportowe buty do sukienki? Oczywiście, że tak!

Moda ma swoje prawa, a którymi niekoniecznie musimy się godzić. Jeśli jednak wybierzemy się na zakupy, okaże się, że musimy przystać na warunki projektantów. Czy nam się to podoba, czy nie. Czasami jednak zdarza się, ze modowe nowinki mogą nam w znaczący sposób ułatwić życie. Tak jest właśnie w tym przypadku.

Jeszcze nie tak dawno nie przyszłoby nam do głowy, aby do eleganckiej sukienki założyć adidasy lub trampki. Obecnie jest to bardzo rozpowszechniony trend.  Oczywiście ma on też swoje ściśle określone zasady jest jednak sporym ukłonem w stronę wygody.  Szpilki czy baleriny lub espadryle to oczywiście bardziej elegancie rozwiązanie. Pozostaną przy nim osoby ceniące sobie klasykę  i szyk.  Jednak aktywne kobiety stawiające na pierwszym miejscu wygodę, na pewno stworzą ciekawe stylizacja na wiosenne i letnie wyjścia.

Jest to również świetne informacja dla kobiet, które zamiast komunikacji miejskiej lub samochodu wolą poruszać się na rowerze. Odpowiednio dobrana długość sukienki lub spódnicy oraz sportowe buty pozwolą na swobodne przemieszczanie się po mieście. Przy tym na pewno będziemy wyglądać stylowo i zwrócimy uwagę przechodniów.

Oczywiście jeśli wybieramy się na eleganckie przyjęcie lub na konferencję firmową takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.   Chociaż niektóre korporacje decydują się coraz częściej na luźniejsze  podejście do dress codu.  Zatem jeśli lubicie nosić sukienki i spódnice, ale kierowałyście się kwestią wygody, w tym sezonie może połączyć ją z elegancją i cieszyć się dziewczęcym wyglądem podczas przejażdżki na rowerze, czy dojeżdżając do pracy tramwajem lub autobusem.