Co podarować koledze/ koleżance z pracy z okazji Świąt

Co podarować koledze/ koleżance z pracy z okazji Świąt

Miejsce pracy często nie kojarzy nam się zbyt dobrze. Wiąże się zazwyczaj ze stresem i obowiązkami. Grudzień to ciężki czas rozliczeń i zamykania różnych projektów.  Jednak gdzieś tam w tle myślimy o świętach, wypieku pierniczków i prezentach… A co można kupić koleżance lub koledze z pracy? Poniżej kilka sprawdzonych propozycji:

Planer

Notatnik z kalendarzem przyda się bez wątpienia każdemu. Pozwoli na zapisanie ważnych informacji, planów i spotkań. Dzięki niemu, nikt nie zapomni o zbliżającym się terminie skończenia projektu lub urodzinach szefa. Możesz znaleźć wzór i format odpowiedni dla danej osoby. Taki, który przypadnie jej do gustu i oprócz spełniania praktycznych funkcji będzie również cieszył oko.

Coś do pisania

Pióro lub elegancki długopis to praktyczny prezent, który na pewno zostanie doceniony i wykorzystany, przez obdarowaną nim osobę. To przedmiot, który przydaje się w każdej ilości.  Może być elegancki lub klasyczny. Możesz dodatkowo poprosić o wygrawerowanie śmiesznego tekstu lub sentencji.  Taka pamiątka przypadnie do gustu każdemu.

 Słodka niespodzianka

Czekolada, eleganckie pralinki czy cukierki to drobiazg, który wywoła uśmiech na twarzy każdego. Taka niespodzianka poprawi nastrój w nawet najbardziej stresujący i pochmurny dzień. Do paczki możesz dorzucić również kawę czy herbatę lub kolorowy kubek. Wszystko zależy od twojej pomysłowości i budżetu jaki chcesz przeznaczyć na prezent.

Świeczka zapachowa

Będzie ładnie wyglądać na biurku i jeszcze ładniej pachnieć. W zależności od upodobań możesz wybrać świecę wykonaną z parafiny lub bardziej ekologiczną, zrobioną z wosku pszczelego lub sojowego.  Z dostępnych na rynku produktów bez problemu wybierzesz wzór odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.