Świąteczny kiermasz w Piasecznie – okazja do spotkania, integracji i zakupów wyjątkowych prezentów

Świąteczny kiermasz w Piasecznie – okazja do spotkania, integracji i zakupów wyjątkowych prezentów

Zaproszenie na tradycyjny kiermasz bożonarodzeniowy przedstawiają zarówno Centrum Kultury w Piasecznie, jak i Biuro Promocji i Kultury Gminy Piaseczno. Wydarzenie świąteczne odbędzie się 10 grudnia 2023 roku na terenie rynku oraz w Zakątku Kultury – przestrzeni zlokalizowanej pomiędzy Przystankiem Muzyki a Urzędem Miasta i Gminy Piaseczno. Warto podkreślić, że udział w kiermaszu nie wiąże się z żadnymi kosztami – wstęp dla wszystkich jest całkowicie wolny.

Kiermasz jest organizowany corocznie, jako wyjątkowa okazja do świątecznego spotkania oraz integracji mieszkańców Piaseczna. To również czas skorzystania z atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o tym wydarzeniu. Począwszy od godziny 11.00, na rynku pojawią się kramy z różnorodnymi wyrobami rękodzielniczymi.

Niewątpliwie jest to doskonała możliwość na zdobycie unikalnych prezentów na nadchodzące święta, oryginalnych ozdób choinkowych, pięknych stroików na wieczerzę wigilijną, a także smacznych produktów spożywczych. Dodatkowym punktem programu są animacje dla dzieci, które odbędą się w Zakątku Kultury. Każde dziecko będzie miało szansę spotkać tam Świętego Mikołaja.

Kulminacyjnym momentem kiermaszu będzie uroczyste włączenie światełek na choince. To emocjonujące wydarzenie zaplanowano na godzinę 16.00.