Radosne Mikołajki pełne świateł w Domu Kultury Hugonówka w Konstancinie

Radosne Mikołajki pełne świateł w Domu Kultury Hugonówka w Konstancinie

Zapraszamy wszystkich do Domu Kultury w Konstancinie, zlokalizowanego przy ulicy Mostowej 15, na wyjątkowe Rozświetlone Mikołajki z Hugonówką. To niezwykłe wydarzenie ma miejsce dzisiaj, 6 grudnia, a jego początek zaplanowano na godzinę 17.30.

Na tę okazję, Hugonówka zostanie zaświecona mnóstwem lampek. Przy świątecznie ozdobionej choince na najmłodszych będzie czekać nie tylko uroczyście iluminowany budynek, ale również sam Święty Mikołaj. Wraz z nimi przyciśnie przycisk, który zapali całe świąteczne oświetlenie obiektu.

Ale to nie koniec atrakcji. Oprócz możliwości spotkania Świętego Mikołaja, dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach o tematyce świątecznej. Nie zabraknie także słodkości – każdy uczestnik otrzyma specjalny upominek. Atmosfera na pewno będzie ciepła dzięki uśmiechom dzieci oraz radosna za sprawą dźwięków świątecznych piosenek.

To wydarzenie zapewni wszystkim uczestnikom wspaniałe wprowadzenie do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy, wstęp jest wolny.