Inwestuj w przyszłość dzięki kursom edukacyjnym od ekspertów i zdobądź wysokie wyniki na maturze!

Inwestuj w przyszłość dzięki kursom edukacyjnym od ekspertów i zdobądź wysokie wyniki na maturze!

Nie pozwól, aby Twoja przyszłość była pozostawiona przypadkowi. Mając to na uwadze, chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę kursów, które mogą pomóc w osiągnięciu doskonałych wyników na egzaminach maturalnych. To inwestycja, która wydaje się być opłacalna.

Pytasz, dlaczego warto zainwestować w te kursy? Oto kilka powodów: Po pierwsze, będą prowadzone przez laureatów prestiżowego konkursu Nauczyciel Roku, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu online. Poza tym, program kursów jest skrupulatnie dostosowany do wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki. Ponadto, za kursami stoi Lecturus – Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, który gwarantuje najwyższą jakość materiałów dydaktycznych.

Kursy są również dostępne za atrakcyjną cenę. Dzięki partnerstwu z Fundacją Miasto, utworzoną przez Związek Miast Polskich, mieszkańcy naszego powiatu mogą cieszyć się z 70% zniżki na nasze kursy. Dodatkowo, dla uczniów z ośrodków wychowawczych i tych objętych pieczą zastępczą, kursy są dostępne bezpłatnie.

Wykorzystanie tej oferty jest łatwe i proste. Wszystko za sprawą porozumienia między Powiatem Piaseczyńskim a Fundacją Miasto, na stronie kursów lecturusjunior została udostępniona specjalna oferta dla mieszkańców naszego powiatu. Wystarczy wprowadzić swój kod pocztowy, aby skorzystać z tej ulgi.

Nasze kursy, które rozpoczynają się 6 listopada, obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego z trzech przedmiotów: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, z dostępem do nagrań video poprzednich lekcji – VOD. Kurs ma na celu nie tylko utrwalenie wiedzy, ale także nauczenie strategii efektywnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.