Babie Lato na Sadybie integruje Warszawiaków

Babie Lato na Sadybie integruje Warszawiaków

Kolejna edycja Babiego Lata na Sadybie przed nami. W programie jak zwykle znalazło się wiele atrakcji, które przyciągną zarówno starszych ja i młodszych.  Wśród nich warto wymienić pchli targ, garażówkę czy turniej gier planszowych.  Wydarzenie, które ma na celu integrację wszystkich pokoleń okolicznych mieszkańców, jest organizowane przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto Ogród Sadyba.

Garażówka, pchli targ, wymiany odzieżowe i turniej gier planszowych – takie atrakcje przygotowali organizatorzy kolejnej edycji Babiego Lata na Sadybie. To spotkanie, które integruje wszystkie generacje mieszkańców, przygotowało lokalne Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto Ogród Sadyba.

Jak na Babie Lato przystało, ważnym elementem całego wydarzenia jest piękna i słoneczna pogoda. Choć jak podkreślają organizoatorzy, najważniejsze jest dobre towarzystwo, a przygotowane atrakcje nikomu  niezależnie od wieku, nie pozwolą na nudę.
Dla wielu odwiedzających, główną atrakcją wydarzenia jest pchli targ.  Na Skwerze Staszyc Panów zagoszczą wystawcy i klienci w różnym wieku. Jak co roku można się spodziewać bardzo urozmaiconej oferty. Bez wątpienia, podobnie jak w poprzednich latach, znajdziemy tam książki, płyty, odzież, biżuterię, a także zabawki oraz gry.
Podobne wydarzenie odbyło się w Wejherowie, o czy m pisze strona https://infowejherowo.pl/

Koneserzy będą mieli możliwość zakupu unikatowych dzieł sztuki. Najpierw jednak muszą je wylicytować podczas aukcji na której zostaną wystawione dzieła lokalnych artystek Katarzyny Derkacz-Gajewskiej i Magdaleny Lenartowicz. Należy się przygotować na spory wydatek, ponieważ ceny wywoławcze obrazów sięgają kilku tysięcy złotych. Dochód ze sprzedaży dzieł sztuki zostanie przekazany na organizację następnych wydarzeń kulturalnych w dzielnicy oraz na Pracownię Sztuki Dziecka na Sadybie.