Koncert Szymona Wydry w Klubie Kultury w Józefosławiu – 11 stycznia 2024

Koncert Szymona Wydry w Klubie Kultury w Józefosławiu – 11 stycznia 2024

W piątkowe wieczory, 11 stycznia 2024 roku, o godzinie 20:00, na Scenie Józefosław zapraszamy wszystkich melomanów na wyjątkowy recital akustyczny Szymona Wydry. Bilety, których koszt wynosi 40 złotych, będą dostępne do nabycia od 18 grudnia. Miejsce zdarzenia to popularny Klub Kultury mieszczący się w Józefosławiu przy ulicy Julianowskiej 67A.

Szymon Wydra to nazwisko doskonale znane na polskiej scenie muzycznej, a początki jego kariery związane są z udziałem w pierwszej edycji programu IDOL. Jego zespół – Szymon Wydra & Carpe Diem – jest laureatem czołowych nagród w branży muzycznej. Na ich konto trafiły między innymi: Eska Music Awards w kategorii Artysta Roku, Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku „Życie Jak Poemat” oraz Superjedynka Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu za najlepszą płytę „Bezczas” w kategorii Rock. Szymon Wydra zdobył też tytuł Wokalisty Roku przyznany przez Mikrofon Popcornu i nagrodę Sopot TOPtrendy.

W dorobku zespołu znajdziemy takie hity jak: Życie jak poemat, Teraz wiem – Carpe Diem, Bezczas, Gdzie jesteś dziś, Pozwól mi lepszym być, Jak ja jej to powiem, Całe życie grasz, Poza czas, Żołnierz – za Waszą i naszą krew. Te utwory przyczyniły się do ugruntowania pozycji Szymona Wydry na polskiej scenie muzycznej.