Planowany remont ulicy Prawdziwka na Ursynowie w Warszawie

Planowany remont ulicy Prawdziwka na Ursynowie w Warszawie

Na 24 i 25 czerwca Urząd Dzielnicy Ursynów w Warszawie zapowiedział remont nawierzchni ulicy Prawdziwka. Oznacza to, że część drogi, biegnącej od ulicy Bartosza Głowackiego w Kierszku do ulicy Borowej w Konstancinie-Jeziornie, zostanie tymczasowo wyłączona z ruchu.

Prace remontowe mogą spowodować znaczne trudności dla kierowców. W planach jest, że na początku tygodnia, dokładnie 24 czerwca, ekipa drogowa stolicy zacznie prace przy ulicy Prawdziwka. Zadanie renowacji tej ważnej arterii komunikacyjnej, łączącej Piaseczno z Wilanowem, powierzono przez Urząd Dzielnicy Ursynów.

Plany zakładają położenie nowej warstwy asfaltu na fragmencie drogi od ulicy Bartosza Głowackiego w Kierszku aż do ulicy Borowej w Konstancinie-Jeziornie. Przez te prace ulica Prawdziwka stanie się nieprzejezdna w dniach od 24 do 25 czerwca. Zamknięcie tego odcinka drogi będzie miało wpływ na funkcjonowanie linii autobusowej nr 139, co zmusi Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie do opracowania alternatywnej trasy objazdu.