Gmina Konstancin-Jeziorna kontynuuje prace na drogach gruntowych: kolejne ulice do naprawy

Gmina Konstancin-Jeziorna kontynuuje prace na drogach gruntowych: kolejne ulice do naprawy

Na terenie Gminy Konstancin-Jeziorna trwają prace nad wygładzaniem nierówności na drogach gruntowych. W najbliższym czasie prace równiarki będą prowadzone na dodatkowych ulicach. Z tego powodu mogą zaistnieć krótkotrwałe utrudnienia dla kierowców i pieszych.

W 2024 roku zadaniem utrzymania gminnych dróg gruntowych zleconym firmie South Stream z Kotorydza jest. W ciągu ostatnich dni, firma doprowadziła do stanu idealnego nawierzchnie na takich ulicach jak Prawdziwka i Olechowska, a także na pewnych fragmentach dróg w Kierszku. Środa, 12 czerwca 2024 roku, przyniosła kolejne zamówienie od gminy Konstancin-Jeziorna dla firmy drogowej.

W najbliższych dniach pracownicy firmy będą zajmować się naprawą nawierzchni na następujących drogach gruntowych: w Konstancinie-Jeziornie – ulica Cedrowa (od ulicy Grabowej), ulica Akacjowa (od ulicy Granicznej w kierunku wschód), ulica Jaśminowa (od ulicy Granicznej do ulicy Kasztanowej) oraz ulica Bukowa; zaś w Borowinie – ulica Zawiejska.

Firma South Stream stara się wykonać zadania w sposób zorganizowany, przechodząc sukcesywnie od jednej drogi do następnej, aby uniknąć niepotrzebnego przemieszczania ciężkiego sprzętu. W wyniku tych prac mogą jednak wystąpić przejściowe utrudnienia w ruchu drogowym na wymienionych ulicach.