Tragiczne zdarzenie drogowe na ulicy Płochocińskiej – jedna osoba nie żyje

Tragiczne zdarzenie drogowe na ulicy Płochocińskiej – jedna osoba nie żyje

Niedzielne popołudnie 28 kwietnia zaowocowało dramatycznym zdarzeniem. Na ulicy Płochocińskiej doszło do bezpośredniego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wszystkie służby ratownicze, włącznie ze śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, brały udział w operacji ratunkowej. Pomimo desperackich prób reanimacji, jedno życie nie mogło być uratowane. Jedna z pasażerek zginęła na miejscu, podczas gdy kierowca jednego z pojazdów został przetransportowany do szpitala.

Ten tragiczny incydent drogowy miał miejsce w niedzielne popołudnie. Dwa samochody osobowe, skoda i volkswagen, zderzyły się czołowo na ulicy Płochocińskiej. Rafał Rutkowski z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji poinformował nas, że kierujący skodą doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

W wyniku wypadku na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec ratowniczy. Niestety, informacje, które napływały były coraz bardziej niepokojące. Rutkowski wyjaśnił, że pasażerka skody zginęła na miejscu wypadku. Droga była zablokowana w obu kierunkach, a policjanci musieli kierować ruchem i wyznaczać objazdy. Rutkowski dodał również, że kierowca volkswagena był trzeźwy w czasie zdarzenia.