Przystanek autobusowy w Konstancinie-Jeziornie zamieni się w plener filmowy

Przystanek autobusowy w Konstancinie-Jeziornie zamieni się w plener filmowy

Począwszy od środy 27 marca, przystanek autobusowy „Osiedle Mirków 2” znajdujący się w Konstancinie-Jeziornie, stanie się miejscem realizacji zdjęć do popularnego serialu „Przyjaciółki”. Pomimo tego, kierownictwo produkcji zapewnia, że nie spodziewa się żadnych zakłóceń lub utrudnień dla pasażerów korzystających z miejskich środków transportu.

Produkcja, w której udział bierze warszawska firma Akson Studio Sp. z o.o., zostanie zrealizowana dokładnie w środę 27 marca w godzinach od 11:00 do 13:00. Lokacją wybraną do kręcenia scen będzie przystanek autobusowy „Osiedle Mirków 2”, położony w kierunku Warszawy na Osiedlu Mirków.

Ekipa filmowa pojawi się na miejscu w podanych wcześniej godzinach. Jak zaznaczono ze strony kierownictwa produkcji – po przeprowadzeniu rozmów i ustaleń z Zarządem Dróg Powiatowych w Piasecznie oraz Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie – nie powinno dojść do żadnych zmian czy zakłóceń w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Autobusy obsługujące linie 251 i 710 będą kontynuować kursowanie zgodnie z ustalonym harmonogramem jazdy, niezależnie od filmowych prac na miejscu.