Starochylicka niedostępna po porannym zdarzeniu drogowym

Starochylicka niedostępna po porannym zdarzeniu drogowym

W wyniku kolizji drogowej, która miała miejsce nieco po godzinie 8:00 na ulicy Starochylickiej, ruch w tej części miasta pozostaje utrudniony. Funkcjonariusze policji nadal prowadzą czynności związane z tym niefortunnym zdarzeniem.

Poranny wypadek drogowy na ulicy Starochylickiej wiązał się z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Nieszczęśliwe zdarzenie nastąpiło po godzinie 8:00, powodując duże perturbacje dla porannych podróżujących.

Na miejsce przybyli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, którzy pod kierownictwem starszego kapitana Kamila Styczyka podjęli działania ratownicze. Jak podaje st. kpt. Styczek, trzy osoby odniosły obrażenia w wyniku tego nieszczęśliwego incydentu. Strażacy udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy, a następnie przekazali ich pod opiekę personelu medycznego.

Komunikacja w rejonie ulicy Starochylickiej jest nadal sparaliżowana, a specjaliści policyjni kontynuują pracę na miejscu zdarzenia. W chwili obecnej nie ma jeszcze informacji na temat czasu trwania tych utrudnień, jako że policja nie udziela na ten temat żadnych szczegółów.