Konkurs na projekt realizujący działanie klubów sportowych. Do zgarnięcia pół miliona złotych!

Konkurs na projekt realizujący działanie klubów sportowych. Do zgarnięcia pół miliona złotych!

Konkurs ogłosił na początku stycznia burmistrz Konstancina. Z wykonaniem należy się pospieszyć, bo nabór wniosków trwa tylko do 19 stycznia do godziny 13:00. Warto jednak się postarać, bo czekają spore pieniądze do zgarnięcia!

Projekt ten przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla klubów sportowych nienależących do sektora finansów publicznych. Nie mogą one również działać w celu osiągnięcia zysku. Nadrzędną wytyczną jest również fakt, aby klub działał na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.

Projekty muszą spełniać przynajmniej jeden z celów publicznych. Może to być zarówno poprawa warunków uprawiania sportów na terenie gminy, jak i zwiększenie dostępności mieszkańców do działalności sportowej. Będzie to również pobudzenie kreatywności i wpływ na rozwój sportu a także kreowanie pozytywnego wizerunku gminy Konstancin-Jeziorna.

Gotowy projekt należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancij-Jeziorna zlokalizowany przy ulicy Piaseczyńskiej 77. Nieprzekraczalny termin, to 19 stycznia do godziny 13:00. Po tym czasie jakiekolwiek nanoszenie zmian czy też składanie nowego wniosku będzie już niemożliwe.