39-Latek z Konstancina-Jeziorny oskarżony o posiadanie narkotyków: grozi mu do trzech lat więzienia

39-Latek z Konstancina-Jeziorny oskarżony o posiadanie narkotyków: grozi mu do trzech lat więzienia

Spośród mieszkańców Konstancina-Jeziorny, 39-letni mężczyzna został oskarżony o posiadanie substancji odurzających. W jego domu, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w Piasecznie odkryli obecność kokainy i marihuany. Ze względu na te nielegalne działania, grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Policja z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego konsekwentnie nadzoruje lokalne grupy przestępcze i regularnie prowadzi aresztowania osób, które łamią prawo. W tym konkretnym przypadku, dzięki skutecznej pracy operacyjnej, ustalili, że 39-letni mieszkaniec Konstancina-Jeziorny posiada narkotyki w swoim mieszkaniu.

Zdecydowani na potwierdzenie swoich podejrzeń, funkcjonariusze odwiedzili mężczyznę w jego domu. Zaskoczony ich pojawieniem się, mężczyzna zdawał sobie jednak sprawę z powodu ich wizyty i możliwych konsekwencji. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania, policjanci znaleźli i zabezpieczyli substancje odurzające, które po przeprowadzeniu narkotestu okazały się być marihuaną i kokainą. Po zakończeniu akcji, 39-latek został umieszczony w policyjnej celi, a funkcjonariusze skupili się na gromadzeniu dowodów w tej sprawie.