Nowe boisko wielofunkcyjne w osiedlu Mirków otwarte dla społeczności od 4 grudnia

Nowe boisko wielofunkcyjne w osiedlu Mirków otwarte dla społeczności od 4 grudnia

Społeczność osiedla Mirków w Konstancinie-Jeziornie z niecierpliwością oczekuje jednego wydarzenia. W najbliższy poniedziałek, czyli 4 grudnia, zaplanowano uroczyste otwarcie nowego obiektu sportowego – boiska wielofunkcyjnego przy ulicy Anny Walentynowicz. W tym dniu przewidziano też specjalne atrakcje dla najmłodszych mieszkańców, którzy będą mieli okazję spotkać św. Mikołaja. Dodatkowo organizowane będą różnorodne gry i zabawy, a także słodki poczęstunek. Rozpoczęcie uroczystości przewidziano na godzinę 15:00.

Boisko wielofunkcyjne, które powstało na terenie osiedla Mirków, to obiekt o nowoczesnym charakterze ze sztuczną nawierzchnią. Jest to miejsce, gdzie będzie można uprawiać różne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna czy koszykówka. Budowa tego obiektu została zakończona i już w najbliższy poniedziałek, 4 grudnia, zostanie on oficjalnie udostępniony do użytkowania przez społeczność lokalną.

Na ten wyjątkowy dzień, z inicjatywy lokalnej społeczności, przygotowano piknik o nazwie „Sportowy Mirków”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00. Organizatorami są grupa inicjatywna pod kierunkiem Alfredy Konopki i Elżbiety Siemieniuk oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na uczestników czekają liczne atrakcje, takie jak gry i zabawy sportowe oraz słodki poczęstunek. Nie zabraknie także wizyty św. Mikołaja dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Całe przedsięwzięcie uzyskało wsparcie finansowe z Budżetu Gminy Konstancin-Jeziorna.