W Mercedes zjechał z drogi, strącił dwie choinki i wypadł na pobocze

W Mercedes zjechał z drogi, strącił dwie choinki i wypadł na pobocze

Na tzw. „Górce Oborskiej” w miejscowości Obory miał miejsce incydent drogowy. Kierujący mercedesem mężczyzna stracił kontrolę nad pojazdem, co skutkowało zejściem z jezdni. Zdarzenie to doprowadziło do ścięcia dwóch choinek i zakończyło się wywróceniem auta na bok.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, reprezentowana przez mł. bryg. Łukasza Darmofalskiego, informuje, że na chwilę obecną czekają na przybycie ekipy pogotowia ratunkowego. Szczególnie dobrą wiadomością jest fakt, iż poszkodowany nie był zakleszczony w swoim pojeździe oraz nie ma śladów sugerujących poważne obrażenia. W odpowiedzi na incydent na miejscu zgromadziły się trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Zgodnie z komunikatem przekazanym o godzinie 16:28, sprawca wypadku to 38-letni obywatel Estonii. Mężczyzna poruszał się samochodem bez dodatkowych pasażerów, był również trzeźwy. Niestety, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, co doprowadziło do uderzenia w drzewo na łuku drogi. Policja nałożyła na niego karę w postaci mandatu w wysokości 1100 złotych. W wyniku zdarzenia droga jest czasowo zamknięta dla ruchu.