Wracała z wakacji, skończy w więziennej celi!

Wracała z wakacji, skończy w więziennej celi!

Policjanci z Piaseczna w nietypowy sposób przywitali 39-letnią mieszkankę Konstancina. Zamiast do swojego domu, kobieta została odwieziona do aresztu. Przez wiele miesięcy ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości aż w końcu wpadła!

Pracownicy lotniska zapytani o cała sprawę twierdzą, że takie sytuacje na lotnisku Okręcie nie zdarzają się wcale tak rzadko, jak może się wydawać. 39-letnia mieszkanka Konstancina od wielu miesięcy ukrywała się przed policją. Została skazana na półtorej roku więzienia za oszustwa jakich dopuściła się w latach 2020-2022. Sąd skazał ją wyrokiem prawomocnym, od którego kobieta nie odwołała się.

Wybrała ucieczkę i ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości. Jednak każda ucieczka kiedyś musi mieć swój kres. Policjanci z Piaseczna od dawna próbowali wytropić ukrywającą się kobietę i w końcu im to się udało. Wprost z lotniska, została przetransportowana do aresztu, gdzie spędzi następne półtorej roku. Wszystko za sprawą decyzji Sądu Rejonowego w Piszu, skazujący ją na karę więzienia.