Wypadek drogowy na alei KEN, gdzie doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami osobowymi

Wypadek drogowy na alei KEN, gdzie doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami osobowymi

Groteskowo wyglądający wypadek miał miejsce na alei Komisji Edukacji Narodowej, gdzie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Incydent zaszedł na skrzyżowaniu z mniejszą ulicą osiedlową. Jeden z samochodów w wyniku stłuczki uderzył w rowerzystę, który znajdował się na drodze.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 12 w okolicach bloku numer 48 na alei Komisji Edukacji Narodowej, blisko północnego wyjścia ze stacji metra Natolin. W kolizji uczestniczyły dwa pojazdy osobowe – Fiat 500 oraz KIA ProCeed GT. Na skutek zderzenia kierujący fiatem zahaczył o cyklistę poruszającego się po jezdni. Na szczęście, mimo dramatycznej sytuacji, nikomu nie stała się krzywda. Również rowerzysta, którego potrącono, ostatecznie nie potrzebował medycznej interwencji. Najbardziej poszkodowanym pojazdem okazała się Kia, której przednia część została poważnie uszkodzona.

Według relacji świadków zdarzenia, Fiat 500 poruszał się aleją KEN w stronę centrum miasta, podczas gdy Kia miała zamiar skręcić z ulicy pobocznej. Wskazuje to na fakt, że jeden z samochodów musiał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Kto ponosi winę za ten incydent? To zostanie wyjaśnione w dochodzeniu prowadzonym przez policję.